Навіщо потрібна бездротова сигналізація?
Сенс бездротової сигналізації полягає в тому, що її можна встановити в приміщеннях, де проведено ремонт і прокладка кабелю негативно вплине на зовнішній вигляд приміщення та естетику виробленої обробки. Так само актуально використовувати бездротову сигналізацію в місцях, де ускладнена прокладка кабелів сигналізації.
Чи безпечна бездротова сигналізація?
Сучасні бездротові системи безпеки досить складно зламати або заглушити. Фахівцями з безпеки щодня розробляються різні алгоритми боротьби з можливим зломом або системами глушіння сигналів. Можна сказати, що за останній час все рідше фіксуються випадки злому сучасної охоронної сигналізації. Проте, випадки злому такої сигналізації не можна не згадати, хоча й провідна сигналізація не може гарантувати сто відсотків ефективності.
Бездротові датчики сигналізації
Активні бездротові інфрачервоні датчики здатні працювати в радіусі до ста метрів, повністю автономні датчики, наприклад датчики "бар'єр" Optex AX-130TN
При розриві інфрачервоного (невидимого оку) променя, спрацьовує сигналізація. Якщо зв'язок датчика з основною централлю сигналізації переривається — спрацьовує тривога.
Переваги установки бездротової сигналізації
- Перш за все, бездротову сигналізацію зручно монтувати. Не потрібні додаткові кабелі, перехідники та інше ...
- Зручності віддаленого управління, наприклад GSM сигналізацією можна керувати віддалено за допомогою SMS або DTMF сигналів, припустимо, якщо Ви забули поставити на сигналізацію об'єкт ...
- Двосторонній гучний зв'язок, дозволяє вести переговори в односторонньому порядку
Висновки про бездротової сигналізації
Бездротові технології все більше інтегруються в наше життя, і бездротові системи безпеки не виняток. Бездротова сигналізація має як позитивні сторони так і негативні. Перш за все такі системи створені для полегшення наших повсякденних завдань. Основні переваги бездротових систем вказані вище, але чи є бездротова сигналізація дійсно безпечною системою — вирішувати Вам.